• RÓMSKA PIESEŇ

• Do fotogalérie bol pridaný nový album RÓMSKA PIESEŇ .

V piatok 9. júna sa konal v Košiciach 12. ročník krajského matičneho festivalu "Rómska pieseň Košice 2023" 🎤🗣️ Naši žiaci tam úspešne reprezentovali našu školu a všetci si odniesli aj ocenenia. V zlatom pásme 🥇sa umiestnila Milena Hricková 7.A,, a Martin Gábor 4.B. V striebornom pásme 🥈si ocenenie odniesla Lucia Vidličkova 8.B a Petra Gáborová 8.B. Okrem speváckych talentov sa na festivale hudobne predviedli aj žiaci 8.A a to Tibor Hmilanský (klávesy) 🎹 a Peter Gábor (gitara)🎸 Všetkým srdečne gratulujeme!

• Deň detí v špeciálnych triedach

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň detí v špeciálnych triedach.

Deň detí v špeciálnych triedach bol nabitý pestrými aktivitami. Začali sme prechádzkou po obci, počas ktorej sme si povedali zaujímavosti o histórii obce a jej okolia. Navštívili sme kostol, ktorým nás previedol pán farár Slovák. Na obecnom úrade nás privítal p. starosta Galas-Zaufal, ktorý nám porozprával o činnosti úradu a žiakom ukázal aj obecnú knižnicu. Po návrate na školský dvor sme sa zabavili rôznymi aktivitami: kolobežky, praťahovanie lanom, hádzanie na cieľ, maľovanie na tvár a chodník sme zavŕšili spevom pri gitare a diskotékou.