- Mgr. Alena Davidová, PhD.Riaditeľka
- Ing. Zuzana SabolováZástupkyňa
- RNDr. Mária KrížováZástupkyňa
- Mgr. Sonja Némethováučiteľ
Triedna učiteľka: I.Fš
- Mgr. Jaroslava Balogováučiteľ
Triedna učiteľka: VII.Eš
- Bc. Magdaléna Balogováasistentka učiteľa
- Mgr. Mária Benediktyováučiteľ
- Mgr. Eva Bodnárováučiteľ
Triedna učiteľka: VII.B
- Mgr. Lívia Bujnovskáučiteľ
Triedna učiteľka: V.Gš, VI.Gš
- Mgr. Viera Čarnokáučiteľ
Triedna učiteľka: VIII.B
- Mgr. Mariana Čopíkováučiteľ
Triedna učiteľka: VIII.C
- Mgr. Mária Čuhováučiteľ
Triedna učiteľka: IV.C
- Ing. Eduard Dubíkučiteľ
Triedny učiteľ: V.D
- Silvia Dunováasistentka učiteľa
- Mgr. Marcela Engeľováučiteľ
- RNDr. Marcela Erniholdová Vávrováučiteľ
Triedna učiteľka: VIII.A
- PhDr. Adriana Eštokováučiteľ
Triedna učiteľka: VI.Fš
- Mgr. Iveta Ferjováučiteľ
Triedna učiteľka: III.E
- Mgr. Adriana Forgáčováučiteľ
Triedna učiteľka: II.B
- Nadežda Gáborováasistentka učiteľa
- Mgr. Monika Glevaňákováučiteľ
Triedna učiteľka: VII.D
- Mgr. Ľubica Gonováučiteľ
Triedna učiteľka: I.B
- Mgr. Radoslav Gregaučiteľ
- Mgr. Dana Grilliováučiteľ
- Mgr. Natália HajdukováZástupkyňa
- Mgr. Silvia Hrišováučiteľ
Triedna učiteľka: V.E
- Mgr. Gabriela HurajtováUčiteľka prvého stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: IV.B
- Mgr. Katarína Ištvánováučiteľ
Triedna učiteľka: I.A
- Ondrej Janičoasistent učiteľa
- Mgr. Darina KaszyckáUčiteľka prvého stupňa ZŠ
- Mgr. Janka Klimkováučiteľ
Triedna učiteľka: V.Fš
- Mgr. Zuzana Kmecováučiteľ
Triedna učiteľka: VI.A
- Mgr. Lenka Králová Novákováučiteľ
Triedna učiteľka: III.Hš, VI.Hš
- Mgr. Pavol Krížučiteľ
Triedny učiteľ: II.Fš, III.Fš
- Mgr. Lucia Križalkovičováučiteľ
Triedna učiteľka: IX.B
- Mgr. Martina Lackováučiteľ
Triedna učiteľka: II.D
- Mgr. Lívia Leškováučiteľ
Triedna učiteľka: V.C
- Mgr. Iveta Mačejnyováučiteľ
Triedna učiteľka: IV.Eš
- Mgr. Sandra Matijováučiteľ
Triedna učiteľka: VII.C
- Mgr. Zuzana Mizerákováučiteľ
Triedna učiteľka: I.E
- Mgr. Bibiána Nemergutováučiteľ
Triedna učiteľka: I.D
- Mgr. Martina Novotnáučiteľ
Triedna učiteľka: VI.B
- PhDr. Iveta Ondrušováučiteľ
Triedna učiteľka: III.D
- Ing. Ľubica Pančišinováučiteľ
- Mgr. Jana Pasternákováučiteľ
Triedna učiteľka: III.A
- Marek Pechaasistent učiteľa
- Mgr. Eva Petrušováučiteľ
Triedna učiteľka: IV.A
- Mgr. Andrea Prokopičováučiteľ
Triedna učiteľka: V.A
- PhDr. Gabriela Rura Kolcunováučiteľ
Triedna učiteľka: VI.Eš
- Peter Sameľasistent učiteľa
- Mgr. Jana Savariováučiteľ
Triedna učiteľka: VII.A
- Mgr. Milada Sliškováučiteľ
Triedna učiteľka: III.B
- Mgr. Katarína Soľaničováučiteľ
Triedna učiteľka: IX.A
- PhDr. Daniela Šargováučiteľ
Triedna učiteľka: II.E
- Stanislav Ščerba, PhD.učiteľ
- Mgr. Tatiana Trudičováučiteľ
Triedna učiteľka: I.C
- Paula Vidličkováasistentka učiteľa
- Mgr. Mária Vrončučiteľ
Triedna učiteľka: II.A
- Mgr. Bibiána Závodníkováučiteľ
Triedna učiteľka: V.B
- Mgr. Gabriela Ždiňákováučiteľ
Triedna učiteľka: III.C
- Mgr. Damián Ján Andrejčákučiteľ
- Zlatica Azariováasistentka učiteľa
- Mgr. Daniela Balážováučiteľ
- Mgr. Patrícia Britaňákováučiteľ
Triedna učiteľka: III.Gš
- Mgr. Katarína Demjanováučiteľ
Triedna učiteľka: VI.C
- Martina Gáborováasistentka učiteľa
- PhDr. Anna Gajdošováučiteľ
- Mgr. Magdaléna Goleňováučiteľ
Triedna učiteľka: II.C
- Mgr. Jozef Kadlicučiteľ
- Mgr. Slavomír Kormaníkučiteľ
- Mgr. Lenka Králová Novákováškolský špeciálny pedagóg
- Tatiana Pechováasistentka učiteľa
- Mgr. Branislav Pešákučiteľ
- Mgr. Stanislav Sorokáčučiteľ
Triedny učiteľ: VI.D
- Lenka Vidličkováasistentka učiteľa
- Mgr. Michaela Vilackáučiteľ
- PhDr. Monika Zavadováučiteľ
Triedna učiteľka: VIII.Dš
- Alena Ďuraškováasistentka učiteľa
- Mgr. Marcel Luxučiteľ druhého stupňa ZŠ